LK BAITS Team vernostná zľava 5% až 15% na každý nákup
Získať zľavu

2x 19kg!

Tradične, ako každý rok v poslednom období, sa na revíri Zemník Bodovka konalo spoločné stretnutie kamarátov a priaznivcov LK Baits Slovensko. Okrem dobrej atmosféry sa tento rok podarili aj pekné úlovky. Nášmu kamarátovi Martinovi sa podarilo niekoľko pekných úlovkov, medzi ktorými boli aj dva 19 kg šupináče.

 

Správne zvolená taktika lovu, dobrý výber miesta a tradične osvedčené kŕmenie pozostávajúce zo Spice ShrimpChilli Squid priniesli tento skvelý výsledok. 

 

 

SPICE SHRIMP

CHILLI SQUID

LK BAITS predajňa

LK Baits - Lukáš Krása ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijáky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorý prepadli kúzlu s názvom "RYBÁRČINA". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožnia spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s ozajstným zážitkom.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otvárací čas

Po-Pa:
8:30 - 17:00
Sobota:
8:30 - 12:00
Nedeľa:
9:30 - 11:30