LK BAITS Team vernostná zľava 5% až 15% na každý nákup
Získať zľavu
Dezinfekcie

Dezinfekcie

Každému správnemu rybárovi, ktorý loví spôsobom "chyť a pusť", by nemala chýbať kvalitná dezinfekcia na ryby LK Baits, s ktorou ošetrí ranu od háčika aj všetky hlbšie ranky, ktoré ryba na tele má. Zabránite tak vzniku a šíreniu infekcie a ryba sa v poriadku zotaví. Výrobca Korda prináša aj kompletnú lekárničku pre ryby, obsahujúcu prípravok na ošetrenie papuľky a raniek od háčika, druhý prípravok na ošetrenie rán po tele a aplikačné tyčinky pre ľahšie umiestnenie prípravku.
Nutrigo EURO ECONOMIC RESTART TOP RESTART LUKAS KRASA JESETER SPECIAL DUO X-TRA IQ-METHOD FEEDERLK Baits Carp-Clinic 30 ml
6,4 €
Skladom
Skladom

Antibakteriální sprej pro ošetření povrchového poranění ryb.

KORDA Carp care kit
23,2 €
Skladom
Skladom

Lékárnička pro ošetření ryb. Žádný sportovní rybář se nemůže nazývat „sportovním“, pokud nemá ve své…

RidgeMonkey dezinfekce pro ryby ProCare Fishcare Solution
15,1 €
Na objednávku

ProCare je dezinfekce speciálně vyrobená pro RidgeMonkey na základě zkušeností předních evropských…

LK BAITS predajňa

LK Baits - Lukáš Krása ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijáky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorý prepadli kúzlu s názvom "RYBÁRČINA". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožnia spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s ozajstným zážitkom.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč

Ukázať na mape

E-mail:

Otvárací čas

Letné obdobie
APRÍL - OKTÓBER
PO-NE:
8:30 - 17:00

Zimné obdobie
NOVEMBER - MAREC
PO-PA:
8:30 - 17:00
Sobota:
8:30 - 12:00
Nedeľa:
ZATVORENÉ