LK BAITS Team vernostná zľava 5% až 15% na každý nákup
Získať zľavu

Gigant z rieky

Mnohí z nás zaiste spomínajú na uplynulú sezónu a s nedočkavosťou sa už tešia na tú chvíľu, keď opätovne vyrazia niekam k vode. Podelili ste sa s nami s viacerými vašimi úlovkami. Rovnako aj Martin nás pravidelne zásoboval zaujímavými úlovkami a nedávno nám poslal ďalší z jeho pokladov, ktorý sa mu podarilo uloviť počas jeho minuloročných výjazdov na rieku Váh. 

Riečny lov je namáhavý a sprevádzaný neustálym kontrolovaním vlascov, prehadzovaním montáží a svoje si vytrpí aj výbava. Pri tomto riečnom bojovníkovi musel Martin dva krát kapra vydolovať z prekážok a nakoniec to skončilo aj zlomeným podberákom. Nevadí! Bol zdolaný a skutočne stál za to! 

Pravidelné kŕmenie pozostávajúce z boiliesu Sea Food a Peperin, doplnené o pelety a tigrí orech, prinášali Martinovi množstvo úlovkov nad hranicou 5 kg. A medzi nimi boli aj pravidelné úlovky veľkých, bojovných a silných riečnych kaprov. 

 

LK BAITS predajňa

LK Baits - Lukáš Krása ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijáky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorý prepadli kúzlu s názvom "RYBÁRČINA". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožnia spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s ozajstným zážitkom.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Po-Pi:
8:30 - 17:00
Sobota:
8:30 - 15:00

Po-Pi:
8:30 - 17:00
Sobota:
8:30 - 12:00