LK BAITS Team vernostná zľava 5% až 15% na každý nákup
Získať zľavu

LK Baits Nutrigo Bloodworm 200ml

Novinka

LK Baits Nutrigo Bloodworm 200ml

Výrobce: LK Baits

Pro široké spektrum sladkovodních ryb snad neexistuje větší pochoutka, než je živá patentka. V naší… Celý popis

Katalogové číslo: 04190103

6,2 € s DPH
Po registraci 6,2 € 5,9 €

Skladom
+
-

Popis produktu

Pro široké spektrum sladkovodních ryb snad neexistuje větší pochoutka, než je živá patentka. V naší laboratoři získáváme šťávu a neodolatelný výluh z patentek, které díky naší speciální technologii aplikujeme do NUTRIGO a necháváme reagovat s dalšími důležitými ingrediencemi.  NUTRIGO Bloodworm je ideální používat na všech revírech s bahnitým dnem ale i na jiných lokalitách, protože ryby mají potravní signál z patentek v sobě velmi dobře zakódovaný. Hrstka návnad vnáší do vody tolik přirozeného signálu, že se vyrovná několika kilogramům živých patentek!

Doporučujeme používat samostatně nebo, jako doplněk k Vašemu vyzkoušenému podkladovému krmení na rybí - masové - kořenité bázi návnad. Výborný v kombinaci se Spice Shrimp. Celoroční použití!

V jedné návnadě je extrakt a výtažek, který se rovná 300g živých patentek.

Dozvědět se více na webu NUTRIGO a v článku.

Jeto aj na studenu vodu

19. 02. 2020 | Ivan cical

Aki druch je na studenu vodu

Dobrý deň, v studenej vode výborne funguje Mango, Plumberry a Peper ale všetky druhy sú vhodné aj do studenej vody, záleží kde sa chytá aj na čo sú ryby zvyknuté.

 

S pozdravom Tím Lk Baits SK

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

LK BAITS predajňa

LK Baits - Lukáš Krása ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijáky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorý prepadli kúzlu s názvom "RYBÁRČINA". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožnia spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s ozajstným zážitkom.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč

Ukázať na mape

E-mail:

Otvárací čas

Letné obdobie
APRÍL - OKTÓBER
PO-NE:
8:30 - 17:00

Zimné obdobie
NOVEMBER - MAREC
PO-PA:
8:30 - 17:00
Sobota:
8:30 - 12:00
Nedeľa:
ZATVORENÉ