LK BAITS Team vernostná zľava 5% až 15% na každý nákup
Získať zľavu

LK Baits Nutrigo Bloodworm 800g

Novinka

LK Baits Nutrigo Bloodworm 800g

Výrobce: LK Baits

Pro široké spektrum sladkovodních ryb snad neexistuje větší pochoutka, než je živá patentka. V naší… Celý popis

Katalogové číslo: 04190109

17,4 € s DPH
Po registraci 17,4 € 16,5 €

Skladom
+
-

Popis produktu

Pro široké spektrum sladkovodních ryb snad neexistuje větší pochoutka, než je živá patentka. V naší laboratoři získáváme šťávu a neodolatelný výluh z patentek, které díky naší speciální technologii aplikujeme do NUTRIGO a necháváme reagovat s dalšími důležitými ingrediencemi.  NUTRIGO Bloodworm je ideální používat na všech revírech s bahnitým dnem ale i na jiných lokalitách, protože ryby mají potravní signál z patentek v sobě velmi dobře zakódovaný. Hrstka návnad vnáší do vody tolik přirozeného signálu, že se vyrovná několika kilogramům živých patentek!

Doporučujeme používat samostatně nebo, jako doplněk k Vašemu vyzkoušenému podkladovému krmení na rybí - masové - kořenité bázi návnad. Výborný v kombinaci se Spice Shrimp. Celoroční použití!

V jedné návnadě je extrakt a výtažek, který se rovná 300g živých patentek.

 

Dozvědět se více na webu NUTRIGO a v článku.

Odesíláme na Ukrajinu

23. 02. 2020 | Valery Chobotariov

Je možné objednat malou zásilku s dopravou na Ukrajinu? Kolik bude odesláno na Ukrajinu s objednávkou o hmotnosti 1,5 až 2 kilogramy? <br /> RUS: Можно ли сделать небольшой заказ с отправкой в Украину? Сколько примерно будет стоить пересылка в Украину заказа общим весом 1,5-2 килограмма?

Dobrý deň

Na Ukrajinu neposielame to rieši náš kamarát

Zástupce (Rusko/Ukrajina):

Lk baits nutrigo

22. 02. 2020 | Miroslav Dokoupli

Dobrý deň v akých priemerov sa vyrábajú?

Dobrý deň

Vyrábajú sa len v jednom priemere v rozmedzí 22-24mm V menšom priemere sa vyrobiť tak aby boli plnohodnotné 4 vrstvy nedajú.

Približne po 3 hodinách sa postupne uvoľní vrchná Fishactiv+ vrstva a gulička má 20-21mm. Celkovo vydrží 6-12hodín v zimných mesiacoch i viac

S pozdravom Tím LK Baits SK

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

LK BAITS predajňa

LK Baits - Lukáš Krása ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijáky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorý prepadli kúzlu s názvom "RYBÁRČINA". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožnia spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s ozajstným zážitkom.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč

Ukázať na mape

E-mail:

Otvárací čas

Letné obdobie
APRÍL - OKTÓBER
PO-NE:
8:30 - 17:00

Zimné obdobie
NOVEMBER - MAREC
PO-PA:
8:30 - 17:00
Sobota:
8:30 - 12:00
Nedeľa:
ZATVORENÉ