LK BAITS Team vernostná zľava 5% až 15% na každý nákup
Získať zľavu

LK Baits Nutrigo Extra Mango 100 ml, 20 mm

Novinka
Odporúčame
Video

LK Baits Nutrigo Extra Mango 100 ml, 20 mm

Výrobce: LK Baits

NUTRIGO EXTRA MANGO – Totální novinka a nejúčinnější nástraha pro lov kaprů. EXTRA dávka čisté esence… Celý popis

Katalogové číslo: 04190115

4,6 € s DPH
Po registraci 4,6 € 4,4 €

Skladom
+
-

Názov varianty Množstvo Dostupnosť Cena
+
-
Skladom
viac ako 10 ks
4,6 €
+
-
Skladom
viac ako 10 ks
9,7 €
+
-
Skladom
viac ako 10 ks
9,7 €
+
-
Skladom
viac ako 10 ks
9,7 €

Popis produktu

NUTRIGO EXTRA MANGO – Totální novinka a nejúčinnější nástraha pro lov kaprů. EXTRA dávka čisté esence tropického ovoce aplikovaná dovnitř nástrahy je absolutní inovací na rybářském trhu a zároveň nejšťavnatější nástraha, která kdy pro lov kaprů byla vyvinuta. Tropická bomba vyšperkovaná jemným mangovým olejem láká ryby několikanásobně rychleji a na podstatně větší vzdálenosti než dosud vyráběné nástrahy.

Nutrigo EXTRA propíchněte jehlou a klasicky navlékněte na vlas pod háček (doba účinku je až 24 hodin). Pro rychlejší uvolňování, krátkodobé vycházky nebo zimní rybaření, můžete nástrahu propíchnout vícekrát (doba účinku je až 12 hodin).  Celoroční použití!

Ruční výroba. Patentově chráněno. Uvedený průměr je orientační. Na povrchu nástrahy se může vyskytovat tekutina. Nástraha může měnit barvu.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

LK BAITS predajňa

LK Baits - Lukáš Krása ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijáky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorý prepadli kúzlu s názvom "RYBÁRČINA". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožnia spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s ozajstným zážitkom.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otvárací čas

Po-Pa:
8:30 - 17:00
Sobota:
8:30 - 12:00
Nedeľa:
9:30 - 11:30