LK BAITS Team vernostná zľava 5% až 15% na každý nákup
Získať zľavu

LK Baits Nutrigo Peper 800g

Novinka

LK Baits Nutrigo Peper 800g

Výrobce: LK Baits

Nikdo neví proč, ale pepř je historicky a statisticky nejlepším ostrým atraktantem všech dob a díky… Celý popis

Katalogové číslo: 04190111

17,4 € s DPH
Po registraci 17,4 € 16,5 €

Skladom
+
-

Popis produktu

Nikdo neví proč, ale pepř je historicky a statisticky nejlepším ostrým atraktantem všech dob a díky naší speciální technologii můžeme do návnad aplikovat koncentráty z nejlepších druhů pepře na světě. Při testech jsme byli doslova v šoku, jak kapři louskali jedno peprné NUTRIGO za druhým, aby se dostali k ostré tekutině, která je rozpuštěna do naší tekuté potravy All Amino Nutric. Neuvěřitelná kombinace!

Doporučujeme používat samostatně nebo, jako doplněk k Vašemu vyzkoušenému podkladovému krmení na masové - rybí - kořenité bázi návnad.  Výborný v kombinaci s Peperin, Chilli Squid a Sea Food. Celoroční použití pro trofejní ryby!

Dozvědět se více na webu NUTRIGO a v článku.

Použitie na rieke

01. 03. 2020 | Jaroslav Kollar

Chcem sa opýtať či je Nutrigo vhodná nástraha aj na rieku. Aká je asi časová rozpustnosť na tečúcej ( teplej či studenej ) vode? Ďakujem

Dobrý deň

Ano dá sa použiť aj na rieku ale rozpúšťa sa podľa teploty vody, prúdu a ataku rýb o cca 1-1,5 hod rýchlejšie. Na jazerách je do 6- 8 hodín v lete a do 12 hod v zime, takže treba to na rieke kontrolovať o 1-1,5hod skôr ale lepšie je si to na začiatku po 3-4 hodinách skontrolovať a potom sa podľa toho v akom je stave zariadiť

S pozdravom Tím LK Baits SK

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

LK BAITS predajňa

LK Baits - Lukáš Krása ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijáky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorý prepadli kúzlu s názvom "RYBÁRČINA". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožnia spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s ozajstným zážitkom.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč

Ukázať na mape

E-mail:

Otvárací čas

Letné obdobie
APRÍL - OKTÓBER
PO-NE:
8:30 - 17:00

Zimné obdobie
NOVEMBER - MAREC
PO-PA:
8:30 - 17:00
Sobota:
8:30 - 12:00
Nedeľa:
ZATVORENÉ