LK BAITS Team vernostná zľava 5% až 15% na každý nákup
Získať zľavu

LK Baits Nutrigo Plankton 200ml

Novinka

LK Baits Nutrigo Plankton 200ml

Výrobce: LK Baits

Jemná nenápadná přírodní vůně planktonu s aplikovaným výtažkem dospělců buchanek a perlooček… Celý popis

Katalogové číslo: 04190101

6,2 € s DPH
Po registraci 6,2 € 5,9 €

Skladom
+
-

Popis produktu

Jemná nenápadná přírodní vůně planktonu s aplikovaným výtažkem dospělců buchanek a perlooček rozpuštěných do louhu bentických organismů vyskytujících se ve sladkovodním i mořském systému. Ano to je NUTRIGO Plankton! Návnada s neskutečnou přírodní silou lákat ryby z velkých vzdáleností na Vaše krmné místo a favorit všude tam, kde se hojně vyskytují slávky, šneci, mušle a jiné organismy dna.

Doporučujeme používat samostatně nebo, jako doplněk k Vašemu vyzkoušenému podkladovému krmení na masové - rybí - kořenité bázi návnad. Výborný v kombinaci s Peperin, Mussel a Nutric Acid.  Celoroční použití!

Dozvědět se více na webu NUTRIGO a v článku.

Nutrigo

03. 03. 2020 | Ľuboš Augustin

Ako funguje v studenej vode resp ktore biblie sú vhodné do studenej vody

Dobrý deň, v studenej vode výborne funguje Mango, Plumberry a Peper ale i všetky ostatné druhy sú vhodné aj do studenej vody, len sa trošku pomalšie tekutá čať uvolňuje a dostáva na povrch.  Záleží kde sa chytá aj na čo sú ryby zvyknuté. Pre rýchlejšie rozbehnutie krmného miesta je dobré ich navŕtať alebo pár guličiek rozpoliť dať do PVA pančuchy aj s peletkami a nahodiť s nástrahou. Nutrigo pracuje v sttudenej vode tak ako v teplej, len je rozpad pomalší. Prvé 2-3 hodiny sa uvolňuje prvá Fish Activ vrstva ktorá zanecháva prvý signál a pachovú stopu v okolí nástrahy. Pomáhajú v tom aj menšie a biele ryby.  Potom zostáva druhá vrstva HNV proces ktorá je zároveň aj nosná pevná vrstva a ktorá obsahuje mliečne proteíny rybie múčky, extrakty, sacharidy. je to vrstva ktorá je zároveň aj zdrojom potravného signálu. Tá vrstva vydrží najdlhšie  6-8 hodín a v studenej vode aj do 12hodín. Ak nie je prevŕtaná, tak pri zvlhnutí absorbuje obe vnútorné vrstvy Enzym proces a Organic Nutric  ktoré po vhodení do vody a zvlhnutí druhej  vrstvy spolu reagujú a dostávajú sa postupne na povrch nástrahy. Prevŕtanie im pomáha proces urýchliť ale najviac signálu dajú do vody pri ataku kaprov ktorý guličku rozdrvia a dýchaním rozptýlia do okolia a tým lákajú ďalšie a ďalšie ryby

 

S pozdravom Tím Lk Baits SK

Boilies vdipe či dip

15. 02. 2020 | jaro kmet

200ml sú boilie vdipe alebo dip samotní a ešte sa chcem spýtať či budú dostupné postupom času aj 3kg balenia ticho boilies a či aj dáke bistre alebo dip plánujete ktonu

Dobrý deň

Väčšie balenia neplánujeme robiť. Budú len v 800g a 200ml. Nič iné sa v Nutrigo zatiaľ neplánuje vyrábať, lebo to nie je potrebné. Nutrigo obsahuje všetky potrebné zložky a Dip je vo vnútri Nutrigo. Pre lepšiu a  a rýchlejšiu aktiváciu všetkých zložiek stačí Nutrigo na pár miestach pred nahodením poprepichovať ihlou alebo vrtáčikom tak aby neprasklo a Dip sa začne po vhodení do vody postupne dostávať na povrch.

Tím LK Baits SK

 

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

LK BAITS predajňa

LK Baits - Lukáš Krása ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijáky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorý prepadli kúzlu s názvom "RYBÁRČINA". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožnia spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s ozajstným zážitkom.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč

Ukázať na mape

E-mail:

Otvárací čas

Letné obdobie
APRÍL - OKTÓBER
PO-NE:
8:30 - 17:00

Zimné obdobie
NOVEMBER - MAREC
PO-PA:
8:30 - 17:00
Sobota:
8:30 - 12:00
Nedeľa:
ZATVORENÉ