LK BAITS Team vernostná zľava 5% až 15% na každý nákup
Získať zľavu

LK Baits Nutrigo Predator 400ml, 30mm

Novinka
Video

LK Baits Nutrigo Predator 400ml, 30mm

Výrobce: LK Baits

NUTRIGO PREDATOR Absolutní novinka na rybářském trhu, která je určena pro lov trofejních ryb.… Celý popis

Katalogové číslo: 04190146

10,3 € s DPH
Po registraci 10,3 € 9,5 €

Skladom
+
-

Popis produktu

NUTRIGO PREDATOR Absolutní novinka na rybářském trhu, která je určena pro lov trofejních ryb. Nástraha je vyrobena speciální technologií za použití přírodních sloučenin, které se z nástrahy postupně uvolňují a lákají trofejní ryby na velkou vzdálenost. NUTRIGO PREDATOR bylo vyvinuto primárně pro lov sumců, kde hlavními složky jsou tekutá játra, tresčí olej, krev a jiná aditiva stimulující predátory. Základem této originální tekutiny je léty ověřený výrobek PREDATOR. Nyní máte velkou dávku této ne zrovna vonící látky uvnitř mega nástrahy! POZOR! NUTRIGO PREDATOR je velmi lákavou nástrahou také pro trofejní kapry, jesetery a vyzy velké! Nutrigo PREDATOR propíchněte jehlou a klasicky navlékněte na vlas pod háček (doba účinku je až 24 hodin). Pro rychlejší uvolňování tekutiny zevnitř nástrahy doporučujeme nástrahu napíchat jehlou nebo provrtat tenkým vrtáčkem. Použijte peletovou zarážku. Ruční výroba. Patentově chráněno. Uvedený průměr je orientační. Na povrchu nástrahy se může vyskytovat tekutina. Nástraha může měnit barvu. Dostupné ve 30 mm a 45 mm! 45 mm obsahuje 15 ml tekutiny!

Predator nutrigo 30 mm

26. 07. 2021 | Marián Šimko

Máte dostupné aj väčšie balenie? Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň

Nutrigo Predátor sa ešte len začalo vyrábať a predbežne bude v priemere 30mm 400ml a 45mm 500g. Až sa naplnia všetky dopyty po celej EU a bude záujem o väčšie balenia a iné priemery, bude sa výroba rozširovať.

S pozdravom

Tím LK Baits SK

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

LK BAITS predajňa

LK Baits - Lukáš Krása ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijáky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorý prepadli kúzlu s názvom "RYBÁRČINA". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožnia spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s ozajstným zážitkom.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otvárací čas

Po-Pa:
8:30 - 17:00
Sobota:
8:30 - 12:00
Nedeľa:
9:30 - 11:30