LK BAITS Team vernostná zľava 5% až 15% na každý nákup
Získať zľavu
Muškárske

Muškárske

Muškárske navijaky sú dôležitým pomocníkom každého muškára pri zdolávaní veľkých rýb. Muškársky navijak sa skladá z troch prvkov: telo, cievka a os. Cievka, v ktorej je schovaná muškárska šnúra, sa otáča okolo osi v tele navijaku. Vyrábajú sa z odolných zliatin, z ľahkých kompozitných materiálov, so zapuzdrenou brzdou. Tieto navijaky využijete pri ľahkom muškárení na rieke, v divokejších jazerných revíroch aj na mori. Lov muškárením je vykonávaný jednou udicou s pomocou muškárskej šnúry, ktorá môže nahradiť vlasec. Nosná funkcia je zaistená guľovým plavátkom či inú záťažou. Za nástrahy sa používajú živí alebo mŕtvi zástupcovia hmyzu. V našom internetovom obchode nájdete muškárske navijaky od výrobcov DAM, Sonik alebo Wichwood.
Nutrigo EURO ECONOMIC CUC TOP RESTART LUKAS KRASA JESETER SPECIAL DUO X-TRA FISH ACTIV IQ-METHOD FEEDER RESTARTDelphin muškařský naviják FLAYKA
od 31,1 €
Expedujeme do: 10.12.2021

Delphin FLAYKA jsou celokovové muškařské navijáky s širokou cívkou. Matná stříbrná barva nezpůsobuje…

Produkt obsahuje varianty

SONIK SK LITE #5/6
Zdarma Doprava zdarma
114,6 €
Skladom
Skladom

SONIK muškařské navijáky preciznost výroby a použité materiály nejvyšší kvality zaručují hladký a…

Wychwood naviják Truefly Reel SLA MKII 5/6 Champagne
Zdarma Doprava zdarma
108,5 €
Skladom
Skladom

SLA MKII muškařský naviják, který je nadupaný těmi nejnovějšími možnými technickými vymoženostmi…

LK BAITS predajňa

LK Baits - Lukáš Krása ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijáky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorý prepadli kúzlu s názvom "RYBÁRČINA". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožnia spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s ozajstným zážitkom.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otvárací čas

Po-Pa:
8:30 - 17:00
Sobota:
8:30 - 12:00
Nedeľa:
9:30 - 11:30