LK BAITS Team vernostná zľava 5% až 15% na každý nákup
Získať zľavu

Nový osobák – Hugo

Už som pár dní doma, víkend za nami a neviem ani čo napísať. Človek ide na dve noci za kamarátmi k vode - Janči Kováč a Mirec a vytiahne si na miestnej domácej vode, kde vyrastá od malička osobák a pravdepodobne najväčšiu rybu aká v revíroch našej MO pláva. Aj keď som tú rybu prvý raz videl v roku 2015 na fotkách, keď ho chytil zrovna Janči na váhe 19 kg a tak trochu som mu kamarátsky závidel som rád, že teraz som sa s ním mohol vystískať osobne. Momentálne na váhe 25,5kg. Dúfam, že poteší ešte veľa rybárov a že budú k nemu minimálne takí úctiví ako my. Inak Huga ako ho nazval Janči, keď ho vtedy ulovil som venoval pomyselne mojej cice ktorá mala pred 2mi týždňami 10 rokov a keď som išiel v stredu k vode tak mi povedala že ,,Tatinko strašne ťa ľúbim a nech chytíš najväčšiu rybu aká tam je”. No asi som jej to splnil. 

Samozrejme vďaka aj Mircovi a Jančimu za fotky a super rybačku, aj keď krátku. O dva týždne máme spoločnú Gulášovú rybačku na Zemníku Bodovke a zapijeme všetky tohtoročné osobáky. Určite sú všetci zvedaví čo mu zachutilo. No ryby minulý týždeň moc nebrali, voda má pri dne 27stupňov a pri vrchu 30 a mňa napadla trochu šialená kombinácia, polovica popky peperinu potom kocka Cuc peperin a na vrch druhá polovica popky. A k tomu rozdrvený peperin v PVA a nakobrovaných pár prevŕtaných guličiek Nutrigo peper k tomu. 

Aj keď ryby veľmi nebrali, nakoniec sme si v poslednú noc a ráno ešte každý chytili po jednej rybe a tak sme boli všetci spokojní. Ešte na záver chcem všetkých poprosiť starajte sa o ryby v týchto teplách zvlášť úctivo, cez deň ich foťte v tieni, používate veľa vody ale najlepšie je fotiť vo vode. No a ryby chytené v noci určite nesakujte. 30stupňová voda pri vrchu im určite neprospeje a pekné fotky sa dajú spraviť aj v noci a ak aj nie, ten zážitok vám už nikto nezoberie. A posledné upozornenie je vlastne od nášho hospodára Jančiho. Voda na ktorej sme chytali bola plná siníc. Ak by ste mali nielen u nás ale v hocijakej organizácii sinice a z ničoho nič by sa voda začala čistiť treba okamžite volať Hospodára. Sinice, ktoré klesnú na dno začnú spotrebovávať kyslík a ryby by sa mohli udusiť. Treba je urýchlene aplikovať baktériu. Bohužiaľ preventívne to nemá význam a nepomôže to.

LK BAITS predajňa

LK Baits - Lukáš Krása ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijáky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorý prepadli kúzlu s názvom "RYBÁRČINA". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožnia spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s ozajstným zážitkom.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otvárací čas

Po-Pa:
8:30 - 17:00
Sobota:
8:30 - 12:00
Nedeľa:
9:30 - 11:30