LK BAITS Team vernostná zľava 5% až 15% na každý nákup
Získať zľavu

Nutrigo - 28,03 kg !

Nie vždy je dobré sa počas rybačiek spoliehať na šťastie, zhodu okolností, alebo že sme v správnom čase na správnom mieste. Naša taktika nám dokáže veľmi napomôcť, a to najmä vtedy, ak si ju jasne stanovíme a aj dôsledne dodržíme.
Zvolené miesto, viac bokom a vzdialené od primárneho krmáku som od začiatku týždňa kŕmil kombináciou Spice Shrimp a Chilli Squid. Ako nástrahu som zväčša volil výrazný Pop Up. Posledných 24 hodín týždňovej rybačky som ale prestal kŕmiť a zmenil nástrahu na Nutrigo Spice Shrimp. Dojazd kŕmneho miesta a dochytávanie pred odchodom nakoniec prinieslo želaný úspech, a to v podobe nového osobného rekordu.
Krásnych 28,03 kg a skvelý záver ešte lepšej rybačky.
 

LK BAITS predajňa

LK Baits - Lukáš Krása ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijáky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorý prepadli kúzlu s názvom "RYBÁRČINA". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožnia spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s ozajstným zážitkom.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Po-Pi:
8:30 - 17:00
Sobota:
8:30 - 15:00

Po-Pi:
8:30 - 17:00
Sobota:
8:30 - 12:00