LK BAITS Team vernostná zľava 5% až 15% na každý nákup
Získať zľavu

NUTRIGO

NUTRIGO - NOVÁ DIMENZIA NÁVNAD. NEZOSTANE KAMEŇ NA KAMENI.

          Výroba návnad a nástrah pre mňa znamená niečo, čo môžem len ťažko opísať. Nie je snáď deň, kedy by som nepremýšľal nad rybou a jej požiadavkou na príjem potravy, trávením a všetkým, čo s tým súvisí. Z koníčku sa stala práca, ktorá ma veľmi baví a možno aj preto sa mnohokrát vydávam na cestu, ktorá vedie do neznáma, a snažím sa na nej objaviť niečo nové. Výrobe návnad a nástrah sa venujem už viac ako 20 rokov. Za tú dobu som spoznal niekoľko výnimočných surovín, ktoré sú pre ryby veľmi lákavé. Väčšina úspešných výrobkov má vždy úzku súvislosť s prírodou, preto sa väčšina zásadných ingrediencií destiluje a extrahuje priamo v našom laboratóriu. Produkty LK Baits tak nesú známku originality, inovácie a tiež kus nášho života. Som pyšný na náš vývojový tím, pretože vnímať moje bláznivé nápady nie je len tak pre každého. To musíte byť viac ako rybársky blázon a fanatik. Martin Hájek, vedúci našej výroby, je jeden z tých chlapíkov, s ktorým rád zdieľam svoje myšlienky. Zdá sa, že boilies je skutočne najúspešnejšia návnada a nástraha pre lov kaprov. Moc dobre si pamätám na svoje začiatky, keď sme na niektorých revíroch používali boilies vôbec ako prvý. Pre nás to vtedy znamenalo, akoby sme objavili svet. Boilies chytalo neuveriteľne! Ten rozdiel oproti iným nástrahám bol skutočne markantný. Lenže ako šiel čas, bolo potrebné zázračné navoňané guličky vylepšovať rybími múčkami, prírodnými arómami, extraktami a ďalšími ingredienciami. Boom vývoja a výroby boilies ušiel v krátkom čase neskutočne rozsiahlu cestu a dosahovať pravidelne dobré výsledky, znamenalo používať kvalitnejšie a neopozerané ingrediencie. Dlhé roky sme pracovali na tom, aby sme vyvinuli stabilnú návnadu, ktorá by bola v mnohom pre ryby úplne nová, atraktívnejšia a vo výsledku úspešnejšia. Viem, je to trúfalé a odvážne, ale predsa ten kto nesníva krásne sny, ako by nežil. Veľmi dlho držal vývojový tím LK Baits tajomstvo menom NUTRIGO pod pokrievkou a niekoľko rokov sme finálnu realizáciu odkladali, pretože toto sústo bolo naozaj veľké! Vedeli sme, že máme v ruke komplexnú návnadu, ktorá môže byť úspešnejšia ako boilies a tiež môže pekne zahýbať nejedným rybárskym revírom! Zlúčiť naše požiadavky i všetky tie úžasné komponenty a stvárniť ich do jedného produktu technológiou, ktorá im nevezme kvalitu, bola takmer nereálna úloha, ale my sme sa stále nechceli vzdať nášho sna.

          Musíme sa priznať, že všetko okolo NUTRIGO v počiatku presahovalo naše technické ale aj finančné možnosti. NUTRIGO si vyžadovalo veľa zmien v našej výrobe i nové technológie, ale aj neuveriteľné množstvo času, ktoré sme potrebovali na rôzne testy, aby fungovalo podľa našich predstáv. Čas plynul a každý rok sme posúvali NUTRIGO o kúsok ďalej a blížili sa malými krôčikmi k našim reálnym predstavám a očakávaným skúšobným výsledkom. Teraz sa píše rok 2020, kedy NUTRIGO splnilo naše predstavy a veríme, že v mnohom presiahne atraktivitu a úspešnosť všetkých dostupných rybárskych návnad na rybárskom trhu!


Čerstvé patentky jsou důležitou surovinou pro výrobu NUTRIGO

Dámy a páni, držte si prúty. NUTRIGO práve prichádza!

Použitie, výhody a vlastnosti NUTRIGO

 • Jeden kus NUTRIGO je až 50 x atraktívnejší než jedna gulička kvalitného boilies, preto stačí pre prilákanie rýb len minimum návnad.
 • NUTRIGO obsahuje tekuté jadro s čistými prírodnými výťažkami.
 • NUTRIGO sa nedá porovnávať so žiadnou existujúcou návnadou, pretože v sebe nesie niekoľkonásobnú silu, niekedy stačí len pár guličiek, aby ste u rýb vyvolali potrebu kŕmiť sa.
 • NUTRIGO môžete na menších revíroch používať samostatne, ale kvôli vysokej nákupnej cene môžete pridávať k Vášmu overenému kŕmeniu, čím zvýšite niekoľkonásobne záujem o Vaše kŕmne miesto.
 • Čím väčšie množstvo NUTRIGO použijete, tým viac prírodných signálov vnesiete do vodného prostredia a máte tak väčšiu šancu rybu nalákať a docieliť rýchlejšie záber.
 • Po prijatí NUTRIGO rybou a narušením jednotlivých vrstiev požerákovými zubami, pohybom a dýchaním ryby sa z dýchacieho aparátu začne uvoľňovať a šíriť potravný signál, ktorý začne stimulovať ďalšie a ďalšie ryby.
 • Narušením vonkajších vrstiev zrýchľujete reakciu NUTRIGO (pre rýchlejší účinok, môžete prepichnúť niekoľko návnad napr. Boilies ihlou alebo vrtáčikom).
 • Jednotlivé vrstvy spolu neustále reagujú, preto NUTRIGO môže meniť konzistenciu, farbu i vôňu.
 • Vo vnútri NUTRIGO môže dochádzať k reakciám a vpíjaniu sa tekutiny do okolitých vrstiev až vylučovaniu tekutiny na povrch návnady.
 • Rozpustnosť NUTRIGO je pozvoľná a je závislá od teploty a ataku rýb.
 • Priemer NUTRIGO nie je stabilný, ale pohybuje sa od 22-24 mm.
 • 100% prírodný produkt s obsahom vysokého podielu extraktov, prírodných látok a aminokyselín, prosíme, skladujte najlepšie v tme a chlade.


NUTRIGO Coco na začiatku našej novej technológie, kde sa používa drvený kokos

NUTRIGO

NUTRIGO je vyrábané unikátnou technológiou za studena, kedy nedochádza k znižovaniu kvality použitých ingrediencií!

NUTRIGO Bloodworm

          Pre široké spektrum sladkovodných rýb snáď neexistuje väčšia pochúťka, ako je živá patentka. V našom laboratóriu získavame šťavu a neodolateľný výluh z patentiek, ktorý vďaka našej špeciálnej technológii aplikujeme do NUTRIGO a nechávame reagovať s ďalšími dôležitými ingredienciami. NUTRIGO Bloodworm je ideálne používať na všetkých revíroch s bahnitým dnom ale aj na iných lokalitách, pretože ryby majú potravinový signál z patentiek v sebe veľmi dobre zakódovaný. Hŕstka návnad vnáša do vody toľko prirodzeného signálu, že sa vyrovná niekoľkým kilogramom živých patentiek! Odporúčame používať samostatne alebo, ako doplnok k Vášmu vyskúšanému podkladovému kŕmeniu na rybej - mäsovej - korenistej báze návnad.

Výborný v kombinácii so Spice Shrimp. Celoročné použitie!

V jednej návnade je extrakt a výťažok, ktorý sa rovná 300g živých patentiek.

NUTRIGO Coco

          Energetická mliečna bomba vyrobená zo srvátkového proteínu, čokolády, karamelu, extraktu Stévie cukrovej a ďalších ingrediencií. NUTRIGO Coco vysiela do vodného prostredia uhľohydrátový signál, ktorý ryby vyhodnocujú ako potrebný zdroj energie predovšetkým v zimnom období a pred trením. NUTRIGO Coco v procese výroby prechádza procesom zrenia vplyvom mliečnych baktérií, kedy dochádza k špecifickej reakcii, ktorá láka ryby na veľkú vzdialenosť. Vo vnútri NUTIGO Coco je navyše extrakt vyrobený niekoľkomesačným pomalým extrahovaním arómy z kokosového orecha do alkoholu. Odporúčame používať samostatne alebo, ako doplnok k Vášmu vyskúšanému podkladovému kŕmeniu na sladkej - mliečnej - korenistej báze návnad. Celoročné použitie, ale jeho najväčšia sila je v zimných mesiacoch. 

Výborný v kombinácii s G-8 Pineapple, Wild Strawberry a Compot HHDC. Celoročné použitie!

NUTRIGO Mango

          Príchute na ovocných bázach majú po celom svete nachytané tisíce kaprov, ale čo sa stane, keď do jednej návnady použijete skutočne vysoký koncentrát získaný z tropického ovocia, ktorý ešte vďaka rôznej dobe prchavosti jednotlivých zložiek mení svoju arómu? Univerzálna návnada pre situácie, kedy potrebujete čo najrýchlejšie nalákať ryby na kŕmne miesto. Tropická bomba vyšperkovaná jemným mangovým olejom je pre ryby niečím tak exkluzívnym a novým, že ho môžete použiť na všetkých typoch revírov. Odporúčame používať samostatne, alebo ako doplnok k Vášmu vyskúšanému podkladovému kŕmeniu na sladkej - ovocnej - korenistej báze návnad. Výborný v kombinácii s G-8 Pineapple, Compot NHDC a Purple Plum. Celoročné použitie, ale jeho najväčšia sila je v zimných a letných mesiacoch.

NUTRIGO Peper

          Nikto nevie prečo, ale korenie je historicky a štatisticky najlepším ostrým atraktantom všetkých čias a vďaka našej špeciálnej technológii môžeme do návnad aplikovať koncentráty z najlepších druhov korenia na svete. Pri testoch sme boli doslova v šoku, ako kapry lúskali jedno peper NUTRIGO za druhým, aby sa dostali k ostrej tekutine, ktorá je rozpustená do našej tekutej potravy All Amino Nutric. Neuveriteľná kombinácia! Odporúčame používať samostatne alebo, ako doplnok k Vášmu vyskúšanému podkladovému kŕmeniu na mäsovej - rybej - korenistej báze návnad. 

Výborný v kombinácii s Peperin, Chilli Squid a Sea Food. Celoročné použitie na trofejné ryby!

NUTRIGO Plumberry

          Všetky spadnuté kôstkoviny a plody do vody sú pre ryby ľahko dostupnou potravou, ktorú vyhľadávajú na základe prírodného signálu, ktorý sme aplikovali dovnútra tejto bomby! NUTRIGO Plumberry obsahuje olej zo slivkových kôstok za studena lisovaných s krásnou mandľovo marcipánovou vôňou. Olejový destilát vnútri jedného kusu návnady sa rovná jednému kilogramu kôstkovín! V spojitosti s ostatnými výťažkami a ingredienciami je NUTRIGO Plumberry neskutočným lákadlom pre kapry a Amury. Odporúčame používať samostatne alebo, ako doplnok k Vášmu vyskúšanému podkladovému kŕmeniu na mäsovej - rybej - korenistej báze návnad. 

Výborný v kombinácii s Purple Plum a Wild Strawberry. Celoročné použitie!

NUTRIGO Plankton

          Jemná nenápadná prírodná vôňa planktónu s aplikovaným výťažkom dospelých búchaniek a perloočiek rozpustených do lúhu bentických organizmov vyskytujúcich sa v sladkovodnom i morskom systéme. Áno to je NUTRIGO Plankton! Návnada s neskutočnou prírodnou silou lákať ryby z veľkých vzdialeností na Vaše kŕmne miesto a favorit všade tam, kde sa hojne vyskytujú slávky, slimáky, mušle a iné organizmy dna. Odporúčame používať samostatne alebo, ako doplnok k Vášmu vyskúšanému podkladovému kŕmeniu na mäsovej - rybej - korenistej báze návnad.

Výborný v kombinácii s Peperin, Mussel a Nutric Acid. Celoročné použitie!

NOVÁ DIMENZIA NÁVNAD

1. FISH ACTIV - Vonkajšia vrstva Nutrigo sa po vhodení do vody okamžite aktivuje, začína okolo nástrahy meniť chemo-signál a vylučuje do širokého okolia potravnú informáciu o nutrične bohatej potrave. Vedľa prírodných ingrediencií, je do vrstvy FISH ACTIV použitá špeciálna zmeska aminokyselín, ktorá spoločne s atraktantami aktivuje čuchové a chuťové bunky rýb.

2. HNV PROFIL - Špeciálne vyvážená nutričná vrstva, ktorá sa do vodného prostredia pozvoľna uvoľňuje, tvorí pevnú kostru NUTRIGO a predovšetkým tvorí neoddeliteľnú súčasť enzymatického procesu. HNV PROFIL je v závislosti od druhu zložený len z tých najlepších ingrediencií, ako sú mliečne proteíny, bentos, planktón, výťažky z bylín, rybie extrakty a sacharidy.

3. ENZÝM PROCES - Tenká vrstva, ktorá začína reagovať až po určitej dobe zrenia a vytvára enzymatickú reakciu vo vnútri NUTRIGO, kde spúšťa prirodzený signál, ktorý ryby veľmi dobre poznajú z prirodzeného prostredia a vnímajú ho ako ľahko dostupnú nutrične bohatú potravu. Maximálne zrýchľuje proces trávenia a aktivuje ryby k opakovanému príjmaniu NUTRIGO.

4. ORGANIC NUTRIC - Tekuté jadro vyrobené z prírodných látok, ktoré ryby excitujú prostredníctvom čuchových aj chuťových vnemov. ORGANIC Nutric sa pomaly uvoľňuje z nástrahy, čím sa NUTRIGO stáva atraktívnym po veľmi dlhú dobu. Po príjme NUTRIGO rybou (narušenie vrstiev) dochádza k okamžitému šíreniu signálu a aktivácii všetkých rýb v okolí!

Jaroslav Svoboda Jaroslav Hruška Ed Skillz

 

LUKÁŠ KRÁSA

Blok souvisejících produktů

 

 

 

 

LK BAITS predajňa

LK Baits - Lukáš Krása ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijáky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorý prepadli kúzlu s názvom "RYBÁRČINA". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožnia spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s ozajstným zážitkom.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otvárací čas

Po-Pa:
8:30 - 17:00
Sobota:
8:30 - 12:00
Nedeľa:
9:30 - 11:30