LK BAITS Team vernostná zľava 5% až 15% na každý nákup
Získať zľavu

Poslední lov roku 2018

Zdravím LKáčka!

Na poslední lov roku 2018 jsem vyrazil začátkem prosince na jeden zatopený lom, který mám kousek od domu. Po příjezdu k vodě jsem si nakrmil dvě hrsti boilie Purple Plum, které jsem měl přelité boosterem.

Na jeden prut jsem zvolil jednu 20mm kuličku Purple Plum obalenou v pastě a na druhý jednu plovku 18mm ananas. Záběr přišel až druhý den ráno na boilie Purple Plum a já po krátké zdolávačce podebral kapra o váze 7kg, který mi udělal radost. Pak přišel ještě jeden záběr od menšího kapra.

S pozdravem Petr Skopový

LK BAITS predajňa

LK Baits - Lukáš Krása ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijáky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorý prepadli kúzlu s názvom "RYBÁRČINA". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožnia spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s ozajstným zážitkom.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otvárací čas

Po-Pa:
8:30 - 17:00
Sobota:
8:30 - 12:00
Nedeľa:
9:30 - 11:30