LK BAITS Team vernostná zľava 5% až 15% na každý nákup
Získať zľavu

Poslední prázdninová výprava

Zdravím všechny LKčka! Poslední týden o prázdninách jsme s kamarády vyrazily na naše oblíbené místo na řece Labi. Ryby vůbec nechtěly spolupracovat, až pátý den jsem podebral kapra o váze 12.2 kg na a zachutnal mu Compot N.H.D.C. na panáčka.

Poslední den se připlula na břeh podívat vypasená jikrnačka o váze 15.6 kg a tu zaujal Sea Food. Kamarádovi se podařili nádherní tloušti, největší o velikosti 67 cm a také na Compot N.H.D.C. Nakonec to byla docela úspěšná výprava.

LK BAITS predajňa

LK Baits - Lukáš Krása ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijáky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorý prepadli kúzlu s názvom "RYBÁRČINA". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožnia spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s ozajstným zážitkom.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otvárací čas

Po-Pa:
8:30 - 17:00
Sobota:
8:30 - 12:00
Nedeľa:
9:30 - 11:30