LK BAITS Team vernostná zľava 5% až 15% na každý nákup
Získať zľavu

Spice Shrimp na Zemplínskej šírave

Dva týždne po kaprových pretekoch sa brehy Šíravky preriedili a ja so synátorom sme si povedali, že už je čas. Po vyvezení prvého prútu som sa v tom len utvrdil. Ihneď záber od 11 kg kapra a po položení montáže do pol hodiny sme mali na podložke 21 kg pupkáča. A potom to už išlo. Spice Shrimp si išiel svoje. Dve urezané 24ky zaliate tekutou potravou robili divy. Série záberov neustávali. Na tretí deň mi Jaro povedal že už sa ani neteší. Chápete? 5 kaprov nad 20 kg, z toho lysec o váhe 25,3 kg a vrchol šíravský rekord šupík o váhe 27,36 kg a on sa neteší. Prečo? Lebo že už nevládze. Nevládal som už ani ja ale Spice Shrimp od LK Baits si stále išiel svoje.

Rybačka snov. Aj tak si ju budem pamätať. Na túto guličku nedopustím. Prekonaný 7 rokov starý osobák 25 kg buldozéra , ktorý spapkal čo iné ako 24ku Spice Shrimpa s plavačkou Spice Shrimp a to hneď dva krát behom 3 dní na 3500 ha vode, to sa už musím podeliť o radosť. 

 

LK BAITS predajňa

LK Baits - Lukáš Krása ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijáky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorý prepadli kúzlu s názvom "RYBÁRČINA". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožnia spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s ozajstným zážitkom.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Po-Pi:
8:30 - 17:00
Sobota:
8:30 - 15:00

Po-Pi:
8:30 - 17:00
Sobota:
8:30 - 12:00