LK BAITS Team vernostná zľava 5% až 15% na každý nákup
Získať zľavu
Trvanlivé Boilies

Trvanlivé Boilies

Za roky, čo sa venujeme zostavovaním návnad, sme ešte neobjavili základovú zmes, ktorá by spĺňala toľko požiadaviek v tejto cenovej skupine. Boilies TopRestart má za sebou mnoho úspechov po celom svete a jeho popularita rastie každým rokom. Boilies Top Restart dokáže pretiahnuť ryby na Vaše miesto a ryby ho potom budú opakovane navštevovať. Boilies Top Restart je zložené celkom z 38 komponentov, aby spĺňalo najdôležitejšie požiadavky: 1. Atraktívnosť - vyhľadanie (stimulujúce estery a esenciálne aminokyseliny), 2. Chuť (špeciálna zmes chuťových látok pre rýchlu aktiváciu chuťových pohárikov), 3. Trávenie (enzýmy, LT múčky, predtrávené proteíny), 4. Vyhodnotenie - prospešnosť (vysoká kvalita surovín a správne zostavenie kompletnej receptúry).
Nutrigo EURO ECONOMIC RESTART TOP RESTART LUKAS KRASA JESETER SPECIAL DUO X-TRA IQ-METHOD FEEDERLK Baits Top ReStart Boilies Purple Plum
od 17 €
Skladom
Skladom

Tajemství Boilies Purple Plum spočívá převážně v použití neokoukaných ingrediencí. Tekuté složky,…

Produkt obsahuje varianty

LK Baits Top ReStart Boilies Sea Food
od 17 €
Skladom
Skladom

Vlajková loď LK Baits od počátku firmy LK Baits a srdcová záležitost tisíce rybářů, kteří jdou po…

Produkt obsahuje varianty

LK Baits Top ReStart Boilies Peperin
Novinka
Odporúčame
od 19 €
Skladom
Skladom

Absolutní novinka na trhu v oblasti výroby boilies. Peperin jsme vyvíjeli několik let na základě…

Produkt obsahuje varianty

LK BAITS predajňa

LK Baits - Lukáš Krása ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijáky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorý prepadli kúzlu s názvom "RYBÁRČINA". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožnia spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s ozajstným zážitkom.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč

Ukázať na mape

E-mail:

Otvárací čas

Letné obdobie
APRÍL - OKTÓBER
PO-NE:
8:30 - 17:00

Zimné obdobie
NOVEMBER - MAREC
PO-PA:
8:30 - 17:00
Sobota:
8:30 - 12:00
Nedeľa:
ZATVORENÉ