LK BAITS Team vernostná zľava 5% až 15% na každý nákup
Získať zľavu
Trvanlivé Boilies

Trvanlivé Boilies

Výroba návnad a nástrah pre mňa znamená niečo, čo môžem len ťažko opísať. Nebol snáď deň, kedy by som nepremýšľal nad kaprom, jeho požiadavkou na príjem potravy, trávením a všetkým, čo s tým súvisí. Pri svojej ceste, ktorú som prešiel v tomto odbore, som spoznal niekoľko výnimočných surovín, ktoré u kaprov vzbudili nadštandardný záujem, povzbudenie pri trávení alebo doslova "závislosť" sústo zjesť znovu. Tieto ingrediencie mali ale zásadnú chybu-a to veľmi vysokú obstarávaciu cenu a pri niektorých som si nebol istý, či sa mi ich opakovane podarí zohnať v takom množstve. Aj z týchto dôvodov som ich nikdy nezaradil do sortimentu LK Baits. S myšlienkou využiť tieto vedomosti do produktov LK Baits som sa začal pohrávať až neskôr. Nakoniec som si povedal, prečo by som predsa nemohol uviesť na trh produkty v edícii, ktoré nelimitujú obstarávacie náklady. Ponúkol som tak rybárom niečo naozaj exkluzívneho, čo som niekoľko rokov používal iba ja sám alebo úzky okruh mojich najbližších priateľov. Trvanlivé boilies Lukáš Krása má najvyššie predpoklady pochytať najväčšie ryby v revíri a vlastne aj tie, ktoré sa dlhé roky nechytali. Boilies Lukáš Krása je vrcholom môjho umenia a poznanie o kaproch a ich vzťahu k potrave. Ide možno o najdrahšie návnady / nástrahy na svete, keď porovnáme hmotnosť a obstarávacie náklady, ale rozhodne nepatrí medzi najdrahšie vo vzťahu k počtu ulovených veľkých rýb! Veľa rybárov pochopilo, že tieto návnady / nástrahy nie sú drahšie ako iné boilies, pretože ich stačí spotrebovať polovicu alebo aj menej! Viete, že: mixy, tekuté zložky a kľúčové ingrediencie pre tento rad mieša priamo Lukáš Krása vo svojom laboratóriu, tak aby ochránil svoje mimoriadne tajomstvo?
Nutrigo EURO ECONOMIC RESTART TOP RESTART LUKAS KRASA JESETER SPECIAL DUO X-TRA IQ-METHOD FEEDERLK Baits Lukas Krasa Boilies Nutric Acid
od 22,9 €
Skladom
Skladom

Možná jedna z nejúčinnějších nástrah na světě, která byla pro lov kaprů vyvinuta. Nutric Acid jsem…

Produkt obsahuje varianty

LK Baits Lukas Krasa Boilies Black Protein
od 22,9 €
Skladom
Skladom

Černý zázrak z dílny LK Baits! Neexistuje žádná zaručená nástraha na kapry… Díky Bohu! Ale jsou…

Produkt obsahuje varianty

LK Baits Lukas Krasa Boilies World Record Carp Corn
od 22,9 €
Skladom
Skladom

Kukuřice je bezpochyby nejpoužívanější návnadou po celém světě a neexistuje snad ryba, která by se s…

Produkt obsahuje varianty

LK BAITS predajňa

LK Baits - Lukáš Krása ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijáky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorý prepadli kúzlu s názvom "RYBÁRČINA". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožnia spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s ozajstným zážitkom.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč

Ukázať na mape

E-mail:

Otvárací čas

Letné obdobie
APRÍL - OKTÓBER
PO-NE:
8:30 - 17:00

Zimné obdobie
NOVEMBER - MAREC
PO-PA:
8:30 - 17:00
Sobota:
8:30 - 12:00
Nedeľa:
ZATVORENÉ